جراحی بدن

جراحی سینه

جراحی سر و صورت

روش‌های غیر جراحی

درباره دکتر غرابی

_

دکتر غلامحسین غرابی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا (ASPS) و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران (ISPAS) هستند. ایشان متولد سال ۱۳۴۵ و فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی همدان در مقطع پزشکی عمومی و دارای بورد تخصصی جراحی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی، ترمیمی و سوختگی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. مطب ایشان در سال ۱۳۸۵ جهت ارائه خدمات جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر تهران افتتاح گردید. دکتر غلامحسین غرابی طی سالیان گذشته، با در اختیار داشتن علم و تجربه فراوان و انجام تعداد بی‌شمار عمل جراحی پلاستیک و زیبایی در مناطق جنوب کشور، شهر تهران و کشورهای اطراف، از جمله پزشکان مسلط و آگاه به علم جراحی پلاستیک و هنر زیبایی هستند.
ایشان با راه‌اندازی وب‌سایت شخصی خود، سعی بر آگاه‌سازی بیماران از نکات مهم جراحی پلاستیک و زیبایی را داشته به گونه‌ای که تصمیم‌گیری برای بیماران راحت‌تر گردد.

 

گالری

_

ویزرلیپو، انقلابی در پیکرتراشی

_

در پیکرتراشی با تکنولوژى پیشرفته ویزرلیپو، مایعی به نام تامیسنت در ناحیه تحت عمل تزریق می‌شود. در مایع تامیسنت حباب‌های ریز هوا وجود دارد که این حباب‌ها بین سلول‌های چربی قرار می‌گیرند. انرژی اولتراسوند ساطع شده از پروب دستگاه ویزرلیپو باعث ترکیدن این حباب‌ها شده که خود، منجر به جدا شدن سلول‌های چربی از ناحیه هدف می‌شود.
انرژی اولتراسوند در ویزرلیپو به گونه‌ای است که از بافت هدف محافظت کرده و هنگام تخلیه سلول‌های چربی، حداقل آسیب را به آن وارد می‌کند. به همین دلیل در مقایسه با سایر روش‌های پیکرتراشی، چربی برداشته شده توسط ویزرلیپو بهترین کیفیت را برای پیوند چربی به سایر نواحی بدن دارد. همچنین میزان اثر جمع شدن پوست در این روش بیشتر از سایر روش‌هاست که این ویژگی به صورت کلینیکی نیز اثبات شده است.

مقایسه تکنولوژی‌های مورد استفاده در پیکرتراشی و لیپوساکشن

_

با پیکرتراشی اندامی متناسب داشته باشید
پیکرتراشی روشی برای حذف چربی از نواحی مختلف بدن شامل بازوها، ناحیه کمر، شکم، ران و باسن است. پیکرتراشی به منظور رسیدن به تناسب اندام، چربی‌های اضافی را از بین می‌برد. پیکرتراشی چربی‌های بدن را به طور دائمی برداشته و شکل بدن را تغییر می‌دهد، با این حال درمانی برای چاقی نیست و اگر فرد بعد از پیکرتراشی شیوه زندگی سالمی نداشته باشد، سلول‌های باقی‌مانده چربی مجددا رشد می‌کنند. لیپوساکشن، لیپوماتیک، لیپولیزر و ویزرلیپو انواع مختلف روش‌های پیکرتراشی هستند که بدون نیاز به بیهوشی عمومی و با حداقل تهاجم انجام می‌شوند.

مزایای ویزرلیپو

  • عدم محدودیت درمان
  • زنده ماندن سلول‌های چربی جهت تزریق
  • حجم تخلیه کم تا زیاد

خدمات ما

_

جراحی بدن

جراحی بدن
شامل انواع روش‌های پیکرتراشی همچون ویزرلیپو، لیپوساکشن، لیپوماتیک، کرایولیپولیزر، لیپولیزر، آبدومینوپلاستی کامل و مینی، پروتز باسن و ساق پا، تزریق چربی به باسن و ران، لیفت ران، شکم و بازو می‌باشد.
مشاهده نمونه کارها

جراحی سینه

جراحی سینه
جراحی‌های سینه با اهداف متفاوتی تعیین می‌شوند، از جمله جراحی‌های زیبایی سینه در بانوان می‌توان به ماموپلاستی، ماستوپکسی، پروتز، تزریق چربی به سینه و بازسازی سینه؛ همچنین در آقایان به ژنیکوماستی اشاره کرد.
مشاهده نمونه کارها

جراحی سر و صورت

جراحی سر و صورت
از جمله جراحی‌هایی که برای صورت انجام می‌شوند می‌توان از پروتز گونه، فک و چانه، جوانسازی اطراف لب، تزریق و پیوند چربی به نقاط مختلف صورت، ساکشن صورت، بلاروپلاستی، لیفت با نخ شامل ابرو و پیشانی، مینی لیفت صورت و لیفت کامل صورت، جراحی بینی و رینوپلاستی، لیزرجوانسازی پوست، جراحی زیبایی گوش و کاشت مو نام برد.
مشاهده نمونه کارها

روش‌های غیر جراحی

روش‌های غیر جراحی
روش‌های میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ، میکرودرم ابریژن، لیزر فرکشنال، لیفت غیرجراحی صورت، تزریق فیلر و ژل، تزریق بوتاکس به خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم، خط لبخند و پیشانی، لیزرموهای زائد، ماساژ درمانی، پیلینگ و لایه‌برداری پوست خدماتی هستند که در کلینیک زیبایی دکتر غرابی ارائه می‌شوند.
مشاهده نمونه کارها

با ما تماس بگیرید و رویای خود را تحقق بخشید!

خدمات مطب دکتر غرابی

_

بازسازی آسیب‌های پوستی

اصلاح طرح لبخند

بلفاروپلاستی یا جراحی پف بالای چشم

جراحی زیبایی بینی و رینوپلاستی

بیش از ۱۸ سال سابقه

_
3250+پیکرتراشی
1200+جراحی زیبایی بینی
650+پروتز