بیوگرافی

درباره دکتر غلامحسین غرابی

دکتر غلامحسین غرابی فوق تخصص جراحی پلاستیک، جراحی زیبایی و ترمیمی، عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا (ISAPS) و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران (ISPAS) هستند. ایشان متولد سال ۱۳۴۵ و فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی همدان در مقطع پزشکی عمومی و دارای بورد تخصصی جراحی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی، ترمیمی و سوختگی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. مطب ایشان در سال ۱۳۸۵ جهت ارائه خدمات جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر تهران افتتاح گردید. دکتر غلامحسین غرابی طی سالیان گذشته، با در اختیار داشتن علم و تجربه فراوان و انجام تعداد بی‌شمار عمل جراحی پلاستیک و زیبایی در مناطق جنوب کشور، شهر تهران و کشورهای اطراف، از جمله پزشکان مسلط و آگاه به علم جراحی پلاستیک و هنر زیبایی هستند.

بیشتر بدانید
دکتر قربانی

بهترین ها مارا انتخاب میکنند

خدمات و سرویس ها
 • لیفت کامل صورت

  ریتیدکتومی یک نوع عمل زیبایی تخصصی در جهت زیبایی صورت فرد و بازگشت جوانی از طرق تکنیک های مختلف می باشد. لیفت صورت به عمل برداشت چربی ها و سلولهای مرده پوست و تحریک و بازسازی سلولهای پوستی در جهت جوانسازی می باشد

 • جراحی پلک

  بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک به عملی برای بهبود ظاهر پلک ها گفته می شود که از روش برداشت پوست و چربی‌های اضافی پلک بالا و/یا پایین که در اثر افزایش سن ایجاد شده‌اند صورت می پذیرد

 • جراحی بینی

  رینوپلاستی محبوب ترین نوع جراحی در جهان بوده که هدف از آن شکل، فرم، ساختار بینی و سایز بینی را در جهت متعادل سازی و بهبود زیبایی صورت یا برای بهبود و رفع عیوب تنفسی تغییر می دهد.

 • پیکر تراشی

  پیکرتراشی به روشی از جراحی زیبایی گفته می شود که از طریق ایجاد برش کوچک، با کم‌ترین آسیب و کمترین عوارض، چربی‌های موضعی بخش‌های مختلف بدن که ظاهر نامناسبی را برای فرد ایجاد کرده، تخلیه می‌نماید.

 • پروتز سینه

  پروتز سینه روشی نوین برای بزرگ کردن سایز سینه با قرار گیری پروتز داخل بافت سینه همراه می باشد. پروتز ها از جنس سیلیکون بوده و در برخی موارد می توان از چربی دیگر نواحی بدن نیز کمک گرفت

 • ابدومینوپلاستی

  ابدومینوپلاستی به روش عمل زیبایی گفته می‌شود که کاندیدهای انجام آن می‌توانند بلافاصله بعد از درمان، نتایج مثبت را مشاهده کرده و در صورت رعایت نکات و مراقبت‌های لازم برای همیشه اندام ایده‌آل خود را به دست آورند.

 • ماموپلاستی

  ماموپلاستی روشی از جراحی زیبایی بوده که هدف از آن تغییر سایز سینه بوده تا با تغییر فرم و کاهش سایز آنها به زیبایی اندام کمک کند. این عمل توسط یک جراح فوق تخصص پلاستیک صورت می گیرد و شخص به مدت 4 ساعت تحت بیهوشی قرار می گیرد.

 • لیفت سینه

  لیفت سینه عملی برای فرم دادن به صورت طبیعی و بالا کشیدن آن تا جایی که امکان دارد گفته می شود که با مهارت از طریق برش های لازم در دور سینه و توسط جراح متخصص و با شرایط بیهوشی عمومی صورت می پذیرد

آماده پاسخگویی تلفنی و متنی به سوالات شما هستیم
بیشتر بدانید

تجربه ما در اختیار شماست

سوالات متداول
ارسال پیام

جراحی پلک – در ملاقات پیش از عمل چه اتفاقاتی می‌افتد؟

خیلی اتفاقات رخ می‌دهد. پرستار با شما ملاقات می‌کند و سابقه سلامتی و پزشکی شما را بررسی و شما را دقیقا معاینه می‌کند. سئوالات احتمالی شما را دقیقا پاسخ می‌دهند. شما را برای عمل آماده کرده و نسخه داروئی که باید بعد از عمل مصرف شود را ارائه می‌کند. در نهایت، شما باید فرم Informed Consent را امضا خواهید کرد.