لیفت کامل صورت
خدمات لیفت صورت

فهرست مطالب

لیفت کامل صورت

لیفت کامل صورت

جراحی لیفت کامل صورت یکی از پرطرفدارترین جراحی‌های زیبایی است که با نتیجه درخشانی همراه می‌باشد. این جراحی به دلیل امکان بازسازی اثرات افزایش سن در صورت و توان بازگرداندن زیبایی به بیمار، هم برای بیمار و هم برای جراح، جذاب است.

از دست رفتن قوام عضلانی و چروک صورت، باعث ناراحتی افراد شده و جراحی لیفت كامل صورت، تاثیر شگفت‌انگیزی بر بازیابی اعتماد به نفس چنین اشخاصی دارد. در لیفت کامل صورت، تمرکز جراح بر روی برطرف نمودن علائم پیری در صورت، گونه، زاویه فک و گردن است.

تکنیک عمل

لیفت مینی صورت به صورت اختصاصی روی قسمت مرکزی صورت انجام شده و با اصلاح افتادگی عضلات و چروک‌های پوستی این ناحیه، سبب ایجاد چهره‌ای جوان‌تر و شاداب‌تر خواهد شد.

همانطوری که در قسمت لیفت کامل صورت توضيح دادم تکنیک‌های مختلفی نیز در این جراحی وجود دارد که براساس سن شخص و تبحر جراح پلاستیک قابل انجام است.

متداولترین روش‌های جراحی شامل:

  • Platysma – SMAS plication
  • MACS lift
  • lateral SMASectomy
  • Extended SMAS – Technique
  • subperiosteal facelift

مدت عمل

تقريبا بين 2 الى 3 ساعت می‌باشد.

بیهوشی

این جراحی براساس انتخاب جراح و شرایط فیزیکی بیمار با استفاده از بی‌حسی موضعی یا با بیهوشی عمومی قابل انجام است.

وضعیت بستری

معمولا این جراحی نیاز به بستری در کلینیک یا بیمارستان ندارد هر چند براساس شرایط بیمار و تشخیص جراح ممكن است چندین ساعت تحت نظر قرار گیرید.

اثرات جانبی

اکثر بیمارانی که تحت جراحی لیفت صورت قرار می‌گیرند درد یا ناراحتی بسیار کمی را تجربه می‌کنند. پس از عمل، تورم و کبودی مختصر همراه با احساس گزگز اندکی بصورت طبیعی رخ می‌دهد. در مردان نیز برحسب روش جراحی جابجایی خط ریش محتمل است.

عوارض

صدمه به عصب حركتي صورت (عصب فاشيال) كه كنترل عضلات صورت را به عهده دارند يك عارضه بالقوه اين جراحي مي‌باشد که معمولاً موقتي بوده ولي برحسب شدت صدمه ممكن است دائمي نیز باشد. از ديگر عوارض اين جراحي، خونريزي، عفونت، ترميم زخم ناكامل و خط اسكار بيش از حد، عدم تقارن و تغيير در خط رويش مو را مي‌توان نام برد.

بهبودی

۱ الي ۲ روز بعد از عمل جراحي پانسمان برداشته و استحمام بلامانع است. يك هفته بعد از عمل جراحي بيمار مي‌تواند سركار خود برگردد. اكثر بخيه‌هاي بيمار قابل جذب است و در صورت نياز به كشيدن بخيه يك هفته تا 10 روز بعد از عمل جراحي انجام مي‌شود. بيشتر بيماران ۲ تا ۳ هفته پس از عمل مي‌توانند به شكل عادي به كارهاي روزانه خود بازگردند.

نتایج

براساس ژنتيك، تغذيه و شرايط محيطي، اكثر جراحي‌هاي ليفت صورت بين 8 تا 10 سال ماندگاري دارند.

تماس با دکتر غرابی 02122012931

ارتباط مستقیم با دکتر غرابی
پیام در واتس آپ پیج اینستاگرام تماس مستقیم با دفتر